KURUMSAL

Düzey Turizm Seyahat Acentası; 2011 yılında Türsab A Grubu 7089 sicil numarası ile Türk turizm sektörüne MVV Organizasyon Turizm Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. ‘nin iştirakı olarak katılmıştır. 

Düzey Turizm olarak sizlere firmanızın tüm etkinliklerinde asistanlık yapmakta ve her zaman en doğru alternatifleri sunmak için hizmet vermekteyiz. Düzey Turizm’in uzman ekibi; eğitim toplantıları , lansman toplantıları, bayi toplantıları, şirket konaklamaları,uçak bileti, konaklama, kiralık araç hizmeti, transfer ve vize gibi her türlü yurt içi ve yurt dışı taleplerinizi cevaplamak için çözümler sunmayı amaçlar. Gerçekleşetireceğiniz tüm organizasyonlarda kusursuz bir hizmet almak isterseniz, her zaman yanınızdayız.

BİZ KİMİZ?

Müşteri odaklı politikalarımız ve değişen ihtiyaçlara anında cevap verebilen aktif yönetim kadromuzla mevcut piyasa şartlarında maksimum fayda ile çağın gerektirdiği tüm hizmetleri en kısa sürede hayata geçirmeyi ilke edinmiş bir ekibiz. 

Biz, isteklerinize, güven ortamı içerisinde, sorunsuz çözümler bulmaya çalışan, fikirlerinize saygı gösteren, açık ve net olmanın bir organizasyonun temelini oluşturduğunu düşünen bir ekibiz. 

Biz, organizasyonlarınızın proje aşamasından, bitişine kadar, 24 saat ulaşabileceğiniz, son dakika değişikliklere her zaman hazır olan ve çözüm bulan , negatifi pozitife çevirmeyi amaçlayan üstümüze düşen tüm sorumluluklarımızın bilincinde çalışmayı benimsemiş , küçük detayların büyük şeyleri değiştirebildiğinin farkındayız.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Eğitimli, uyumlu ekibimiz ile, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli kendisini geliştiren, yenileyen ve güncel teknolojiyi kullanan firmamız, hizmet verdiği kişi ve kurumlara maksimum fayda sağlamayı misyon edinmiştir. 

Turizm ve Organizasyon alanında , küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, saygın, güvenilir ve ülkesini en iyi şekilde temsil eden bir firma olma standartlarına ulaşmak ve bunu daim ettirmek.

ÜYELİK & SERTİFİKALARIMIZ

● Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) Üyesi 
● Antalya Ticaret Odası
● Konya Ticaret Odası 
● International Congress & Convention Association (ICCA) Üyesi 
● T.C. Ulaştırma Bakanlığı “D2” Şehirlerarası Taşıma Yetki Belgesi