HOLIDAYS

Tur-Otel Rezervasyon Departmanı olarak her biri alanında uzman ekibimizle yurtiçi ve yurtdışına gidecek müşterilerine birçok alternatif ile otel ve tur hizmetleri sunmaktayız.Sahip olduğumuz acentelik sistemleri aracılığı ile sistem dahilinde yer alan 50.000’i aşan yurt dışıotellere anında bağlanabiliyor ve en uygun alternatifleri sunabiliyoruz. 

Türkiye genelinde seçkin oteller ile kredili olarak çalışan Tur departmanımız, otelleri etüd ederek enuygun fiyat ve kaliteyi hizmet sunduğumuz müşterilerimize en uygun imkanlar ile yansıtmaktadır.Yurtiçinde ise, yine kendi bünyemizde oluşturulmuş olan dahili sistemimiz ile sizlere tüm anlaşmalıyurtiçi otellerde, en ekonomik ve en hızlı şekilde rezervasyon imkanı sunuyoruz.

BUSINESS

Firma, kurum ve kuruluşlarla yıllardır özel seyahat çözümlerini ve ticari pazarlar ve yurtdışı fuarlara açılma imkanı sunabilmek için kurumsal seyahat organizasyonları düzenliyoruz. Dünya’nın 4 bir tarafında gerçekleşen ulusal ve uluslararası fuar ve organizasyonlarda edindiğimiz tecrübelerimizle onlarca fuar turları gerçekleştiriyoruz.

FLIGHT TICKET
 

Tüm dünya havayolu şirketlerine online bağlı olan ekibimiz, online bilgisayar sistemleri ile sayısız uçuş alternatiflerini, kiralık araba ve otel rezervasyonu imkanını müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca charter ve uçak kiralama hizmetleri vermektedir.

Birçok hizmet alanımızda olduğu gibi Uçak bileti konusunda da müşterilerimize en güncel teknolojileri sunmaktayız.
 
DÜZEY TURİZM AVANTAJLARI

 

  • Seyahat planlaması ile kolay, güvenli ve ekonomik bilet imkanı
  • Tüm havayolları, Elektronik Bilet ve Online Check-in
  • Uçtukça kazandıran Miles & Smiles ile ücretsiz uçuş takibi
  • THY ile firmamız arasında kurumsal uçuş anlaşmaları ile %30' a varan indirimlerin sağlanması
CONGRESS / MEETING
 

Ulusal ve Uluslararası nitelikteki toplanların organizasyonunun yanı sıra bayii ve firmalara özel açılış ve özel organizasyonlar düzenlemekteyiz. Bu zamana kadar başarı ile tamamladığımız bir çok ulusal ve uluslararası organizasyonlarla edindiğimiz tecrübelerimizi, teknoloji ve yeniliklerle harmanlayarak bu konuda ki kalitemizi her an ileriye taşımaktayız.

VISA PROCEDURES
 

Yurt dışı seyahatlerin en zor kısmı olan vize işlemlerini müşterileri adına takip ederek, bu soruna çözüm getirmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ile tüm işlemleri gerçekleştirerek vizelerinizi hazırlıyoruz.
RENT A CAR
 
 
En iyi araç kiralama markaları ile olan anlaşmaları ile Türkiye’nin birçok noktasında anında aracınızı kiralayabilirsiniz.
VIP TRANSFER
 

 

Dünyanın dört bir yanından her yıl ülkemize gelen 15.000'i aşkın yabancı misafirimize İstanbul, İzmir, Efes, Pamukkale ve Bursa bölgesinde konaklama, transfer ve tur imkanı sağlayan firmamız her sene bu konuda birçok zincir otellerden cirolarının yüksekliği nedeniyle ödüller almaktadır.

En son ödülümüzü de geçen Mayıs ayında Türkiye genelindeki Hilton otellerinde en çok geceleme yapan üçüncü Acente ve Eylül ayında Swissotel the Bosphorus - İstanbul otel içinde en çok geceleme yapan birinci Acente olarak almış bulunmaktayız.
TRAIN TICKETS

 

 

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları'na ait online altyapımız ile ekibimiz, firma bünyesindeki sayısız tren bileti alternatiflerini ve sonrası içinde istenirse kiralık araba ve otel rezervasyonu imkanını müşterilerine sunmaktadır.

 

DÜZEY TURİZM AVANTAJLARI
 
  • Seyahat planlaması ile kolay, güvenli ve ekonomik bilet imkanı
  • Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları'ndan Online Bilet
  • TCDD ile firmanız arasında kurumsal seyahat anlaşmaları ile %30'a varan indirimlerin sağlanması.