CORPORATE

Düzey Turizm Seyahat Acentası; 2011 yılında Türsab A Grubu 7089 sicil numarası ile Türk turizm sektörüne MVV Organizasyon Turizm Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. ‘nin iştirakı olarak katılmıştır. 

Düzey Turizm olarak sizlere firmanızın tüm etkinliklerinde asistanlık yapmakta ve her zaman en doğru alternatifleri sunmak için hizmet vermekteyiz. Düzey Turizm’in uzman ekibi; eğitim toplantıları , lansman toplantıları, bayi toplantıları, şirket konaklamaları,uçak bileti, konaklama, kiralık araç hizmeti, transfer ve vize gibi her türlü yurt içi ve yurt dışı taleplerinizi cevaplamak için çözümler sunuyoruz. Gerçekleşetireceğiniz tüm organizasyonlarda kusursuz bir hizmet almak isterseniz, sadece bizi aramanız yeterli.

 

ABOUT US?

 

Müşteri odaklı politikalarımız ve değişen ihtiyaçlara anında cevap verebilen aktif yönetim kadromuzla mevcut piyasa şartlarına anında reaksiyon vererek çağın gerektirdiği tüm hizmetleri en kısa sürede hayata geçirmeyi ilke edinmiş bir ekibiz. 

Biz, isteklerinize, güven ortamı içerisinde, sorunsuz çözümler bulmaya çalışan, fikirlerinize saygı gösteren, açık ve net olmanın bir organizasyonun temelini oluşturduğunu düşünen bilinçli bir ekibiz. 

Biz, organizasyonlarınızın proje aşamasından, bitişine kadar, 24 saat ulaşabileceğiniz, sondakika değişikliklerine her zaman hazır olan ve çözüm bulan , negatifi pozitife çevirmeyi amaçlayan üstümüze düşen tüm sorumluluklarımızın bilincinde çalışmayı benimsemiş , küçük detayların büyük şeyleri değiştirebildiğinin farkındalılığı ile düşüncelerinize talibiz.

 

MISSION & VISION

Eğitimli, dürüst ve mutlu çalışanlarımız ile, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli kendisin geliştiren, yenileyen ve güncel teknolojiyi kullanan firmamız, hizmet verdiği kişi ve kurumları mutlu etmeyi misyon edinmiştir. 

Turizm ve Organizasyon sektörlerinde, küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, saygın, güvenilir ve ülkesini en iyi şekilde temsil eden lider bir firma olmak.